+38 (097) 888 99 77
ПІДГОТОВКА ПАРТНЕРСЬКОГО ДОГОВОРУ
Адвокатське об'єднання "Максимальний захист"
надає послуги із підготовки партнерського договору враховуючи особливості такого договору та особисті побажання клієнта.
Що таке партнерство?
Партнерство – це співпраця двох або декількох сторін, що базується на основі отримання взаємної вигоди, прибутку, який розподіляється між партнерами.

Як би ви не довіряли своєму партнеру та не були в ньому впевнені все ж краще укласти хоч і не великий та простий договір про співпрацю (партнерство).

Консультація
Переваги партнерського договору:
1. Організованість.
Договір надасть Вам і Вашому партнеру чітке розуміння наявності один перед одним прав та обов'язків у ваших ділових відносинах.
2. Фінансова грамотність.
Уклавши договір ви гарантуєте чітке розуміння того як буде ділитись прибуток та покриватимуться витрати.
У договорі можна чітко вказати хто які витрати несе, як відбуватиметься фінансування (бізнесу, тощо).
3. Вигідність договору саме ВАМ.
Договір буде складено з урахуванням саме вашого конкретного випадку. Метою його буде нагадати про домовленості з партнером, це допоможе не акцентувати постійну увагу на обов'язках та правах з вашим партнером, а досягати поставлену мету.
4. Уникнення конфліктних ситуацій.
Розбіжності з партнером з приводу вашої діяльності можуть завадити розвитку Вашої компанії, бізнесу тощо, тому уклавши договір ви встановлюєте чіткий перелік прав та обов'язків.
Консультація
Що варто зазначати у партнерському договорі?
1. Основні напрямки співпраці;
2. Права та обов'язки сторін;
3. Відповідальність сторін;
4. Строк дії договору;
5. Реквізити сторін.

Консультація
Пам'ятайте, що з допомогою фахівців Ви можете уникнути колізії та використання шахрайських схем контрагентом при складанні договору, та відповідно, мінімізуєте настання небажаних для Вас наслідків.
Чому ми?
1
Якісне складання документів
Наші адвокати не обмежені в часі написання документів, якщо того не вимагає ситуація, так як ми налаштовані, в першу чергу, на якість. 90% роботи юриста відбувається в офісі, адже часом ретельно розібратися в питанні - означає приділити багато часу. Тому ми не прагнемо швидкості взамін на якість.
2
Повне дотримання адвокатської етики
Не всі справи можна виграти. Якщо шансів мало або справа свідомо програне, ми намагаємося довести цю інформацію до клієнта і попередити його про це. Можливо він не захоче вплутуватися в процес або починати судові тяжби. У цьому ми бачимо професіоналізм і порядність взаємин клієнта з АТ "Максимальний захист". Кожен адвокат повинен попереджати клієнта якщо справа має свідомо програний характер.
3
Доступні та лояльні ціни
Наші ціни в середньому нижче ринкових. Ми зацікавлені в тому, щоб допомогти якомога більшій кількості людей, а також, щоб ви поверталися до нас, якщо трапиться необхідна ситуація.
4
На зв'язку - 24/7
Ми відповідаємо на ваші дзвінки цілодобово.
Адже адвокат, як лікар, може знадобитися в будь-який час.
5
Колектив професіоналів
АО "Максимальний захист" - досить молода компанія, проте фахівці, які працюють в ній мають більше 10 років досвіду в сфері юриспруденції і не тільки.
Деякі адвокати брали участь в політичних, резонансних справах і ми не можемо не пишатися цим.
6
Націленність на результат
Ми намагаємося працювати на результат. Навіть якщо він виявиться не такий, яким його бачив клієнт, ми будемо намагатися щоб клієнт залишався задоволеним (знижки, безкоштовна допомога в наступний раз ....)
План максимум - досягти поставленої клієнтом мети, мінімум - залишити його з почуттям, що він не даремно витратив свої гроші.
Запишіться на консультацію
Залиште контактні дані і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом
Ваша електронна адреса
Як до вас звертатись?
Ваш номер мобільного
Made on
Tilda