+38 (097) 888 99 77
АДВОКАТ ПО КРИМІНАЛЬНИМ СПРАВАМ
Чим ми можемо вам допомогти?
Наші послуги у сфері кримінального права
Адвокат
по кримінальним справам

1. Допомога при обшуку (виїзд на місце, супровід слідчої дії, написання в протоколі зауважень адвокатом, відео-фіксація порушення, зняття арешту, повернення вилучених речей під час обшуку);

2. Допомога при допиті (підготовка підозрюваного чи свідка перед допитом (складання приблизного переліку питань і відповідей), виїзд на слідчі дії, фіксація зауважень і відображення їх в протоколі адвокатом);

3. Супровід свідків (під час допиту та в інших процесуальних діях).
Консультація
Послуги адвоката щодо протидії рейдерству
1. Протидія рейдерському захопленню (підготовка персоналу до рейдерського захоплення).

2. Допомога в підготовці та зберіганні документів (подача позовів, заяв, клопотань, скарг, супровід поданих документів в суді).

3. Впровадження превентивних заходів щодо запобігання незаконного захоплення підприємства та створення ефективних захисних дій щодо протиборства незаконному захопленню, запровадження плану дій.

4. Підключення засобів масової інформації.


Консультація
Адвокат що спеціалізується на корупційних злочинах
1. Супровід адвокатом кримінальної справи протягом усіх стадій кримінального провадження, ведення справи у досудовому розслідуванні та у суді.

2. Підготока документів, складання скарг, заяв, клопотань, супровід та подання документів до відповідних органів влади.


Консультація
Про нас
Адвокатське об'єднання "Максимальний захист" працює з 2013 року. Наші юристи, адвокати, фахівці мають досвід роботи від 10 років у кримінальному, корпоративному, господарському та інших сферах права.
Наш досвід забезпечить найшвидше вирішення Вашого питання.
Чому ми?
1
Якісне складання документів
Наші адвокати не обмежені в часі написання документів, якщо того не вимагає ситуація, так як ми налаштовані, в першу чергу, на якість. 90% роботи юриста відбувається в офісі, адже часом ретельно розібратися в питанні - означає приділити багато часу. Тому ми не прагнемо швидкості взамін на якість.
2
Повне дотримання адвокатської етики
Не всі справи можна виграти. Якщо шансів мало або справа свідомо програне, ми намагаємося довести цю інформацію до клієнта і попередити його про це. Можливо він не захоче вплутуватися в процес або починати судові тяжби. У цьому ми бачимо професіоналізм і порядність взаємин клієнта з АТ "Максимальний захист". Кожен адвокат повинен попереджати клієнта якщо справа має свідомо програний характер.
3
Доступні та лояльні ціни
Наші ціни в середньому нижче ринкових. Ми зацікавлені в тому, щоб допомогти якомога більшій кількості людей, а також, щоб ви поверталися до нас, якщо трапиться необхідна ситуація.
4
На зв'язку - 24/7
Ми відповідаємо на ваші дзвінки цілодобово.
Адже адвокат, як лікар, може знадобитися в будь-який час.
5
Колектив професіоналів
АО "Максимальний захист" - досить молода компанія, проте фахівці, які працюють в ній мають більше 10 років досвіду в сфері юриспруденції і не тільки.
Деякі адвокати брали участь в політичних, резонансних справах і ми не можемо не пишатися цим.
6
Націленність на результат
Ми намагаємося працювати на результат. Навіть якщо він виявиться не такий, яким його бачив клієнт, ми будемо намагатися щоб клієнт залишався задоволеним (знижки, безкоштовна допомога в наступний раз ....)
План максимум - досягти поставленої клієнтом мети, мінімум - залишити його з почуттям, що він не даремно витратив свої гроші.
Запишіться на консультацію
Залишіть ваші данні і ми зовсім скоро зв'яжемось з вами
Ваша електронна адреса
Як до вас звертатись?
Ваш номер мобільного
Зв'яжіться з нами
Зверніться до нас за допомогою більш зручним для Вас способом - по телефону, надішліть листа на пошту або залиште заявку
+38 (097) 888 99 77
Made on
Tilda